Aktualne oferty pracy
Zapraszamy Cię do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Jeśli któraś z ofert pracy Cię zainteresowała, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikuj i wypełnij formularz.
Jeśli dzisiaj nie znalazłeś dla siebie oferty pracy, a chciałbyś zostawić nam swoje CV - wypełnij formularz ogólny, zaznaczając obszar którym jesteś zainteresowany.
WYŚLIJ CV
Jak wygląda proces rekrutacji?
1. Wybierz stanowisko, które Cię interesuje i wypełnij formularz online.

Wybierz obszar, w którym chciałbyś się rozwijać oraz weź pod uwagę swoje dotychczasowe doświadczenie. Może to być także doświadczenie akademickie lub wynikające z pasji, jakiej poświęcasz swój czas. Wypełnij formularz i sprawdź czy poprawnie uzupełniłeś dane kontaktowe, potrwa to max. 5 minut, a umożliwi nam kontakt z Tobą.

2. Czekaj na kontakt z naszej strony.

Jeśli Twoja aplikacja okaże się zgodna z profilem kandydata jakiego szukamy, z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą, aby Cię lepiej poznać.

3. Spotkaj się z nami w docFlow.

Telefonicznie uzgodnimy z Tobą termin spotkania i wyślemy Ci zaproszenie w formie mailowej. Załączymy również mapkę naszej siedziby, która ułatwi Ci dotarcie do biura docFlow. Aby pokazać jak wygląda specyfika pracy na danym stanowisku, przygotujemy dla Ciebie zadanie rekrutacyjne.

4. Przygotuj pytania, na które chciałbyś znać odpowiedź.

Spotkanie to dobra okazja do wymiany informacji – daj się poznać jako pracownik, ale też poznaj nas jako pracodawcę. Przygotuj pytania o obszary, które są dla Ciebie interesujące. My chętnie opowiemy jak pracujemy w docFlow i co jest dla nas ważne.

5. Wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

W ciągu 2 tygodni od momentu spotkania otrzymasz od nas informację zwrotną, bez względu na naszą decyzję. Gdyby z jakiś powodów ten czas miał się wydłużyć, również Cię o tym poinformujemy.

Sprawdź oferty pracy