IT Manager
Wrocław, Aleja Śląska 1 (Stadion)

Zakres zadań:

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem IT (programiści JAVA, SQL, Frontend)
  • dbanie o rozwój pracowników poprzez wskazywanie i propagowanie najlepszych praktyk programistycznych w codziennej pracy
  • zarządzanie projektami IT realizowanymi na rzecz klientów (budżet, harmonogramy, analiza ryzyk), zatwierdzanie planów realizacji projektów oraz kontrola nad metodologią tworzenia oprogramowania
  • analiza procesów biznesowych, usprawnianie obecnych oraz inicjowanie nowych rozwiązań informatycznych
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie (Procesów Operacyjnych, Sprzedaży, Utrzymania Systemów, HR)

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku managerskim w dziale rozwoju oprogramowania
  • praktyczne doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języka Java
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • umiejętność wdrażania krótko- i długoterminowych planów produkcji oprogramowania
  • znajomość metodyki wspierającej prowadzenie projektów informatycznych (Agile SCRUM)
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie świadczonych usług IT
  • mile widziany certyfikat zarządzania projektami
  • nastawienie na wykorzystywanie najnowszych rozwiązań technologicznych
  • silna orientacja biznesowa i elastyczność działania
  • umiejętność budowania relacji i tworzenia kultury zespołu

Oferujemy:

  • pracę na managerskim stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bezpośrednią współpracę z Zarządem
  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • udział w realizacji projektów z zakresu technologii IT
  • możliwość wpływania na rozwój obszaru o kluczowym znaczeniu dla firmy
  • środowisko pracy sprzyjające realizacji własnych ambicji zawodowych
  • pozapłacowe benefity – karta sportowa, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe