Pracownik ds. Obiegu Dokumentów
Wrocław ul. Graniczna 8c, Park Prologis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• rejestracja dokumentacji papierowej przy wykorzystaniu aplikacji komputerowej
• skanowanie oraz indeksowanie (kategoryzowanie) dokumentów
• wprowadzanie informacji z dokumentów do bazy danych

WYMAGANIA:
• umiejętność szybkiego pisania na komputerze
• rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania
• umiejętność pracy w zespole
• wykształcenie średnie, mile widziane osoby w trakcie studiów
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
• gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00–14:00; 14:00–22:00)
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
• pracę na podstawie umowy zlecenia
• stawkę 13,70 zł/h brutto
• premię za osiągane wyniki
• rozpoczęcie pracy od zaraz
• atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie
• dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
• kawę, herbatę i owocowe środy 🙂