Specjalista ds. Korespondencji Masowej
Wrocław ul. Graniczna 8c, Park Prologis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•realizacja procesu masowej wysyłki korespondencji, w tym wprowadzanie korespondencji do systemów teleinformatycznych, przyjmowanie dokumentów, ewidencjonowanie danych, przygotowywanie wydruków masowych,
•obsługa i nadzór nad urządzeniami drukującymi i kopertującymi,
•rejestrowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej zgodnie z wytycznymi,,
•przygotowywanie raportów i zestawień w zakresie realizowanych zadań.
•współpraca z firmami zewnętrznymi (operatorzy pocztowi, firmy kurierskie, serwisanci).

WYMAGANIA:

•min. pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
•mile widziane doświadczenie w branży związanej z obsługą dokumentów (archiwizacja, elektroniczny obieg dokumentów, obsługa kancelaryjna),
•wykształcenie średnie,
•bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office, w szczególności Microsoft Excel,
•wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
•umiejętność pracy pod presją czasu,
•zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
•dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku.

OFERUJEMY:

•stabilne warunki zatrudnienia,
•ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,
•samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań,
•ciekawe wyzwania podnoszące kwalifikacje zawodowe,
•pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).