Zamieniamy papier na bity

Przez stulecia informacja była tak trwała jak nośnik, na którym była przechowywana. To już nieaktualne. Zdigitalizowane przez nas dane mogą się znajdować na dowolnej liczbie nośników, multiplikować się bez straty jakości i służyć bez ograniczeń czasowych. Korzyści są oczywiste.

 

 

docflow_digitalizacja_biuro
ico-services-2

digitalizacja

Lepszy papier

Papier idealne sprawdzał się jako nośnik dla danych, dopóki nie pojawiła się realna alternatywa w postaci dokumentów elektronicznych. Są tańsze, prostsze do przechowywania i dużo łatwiej się z nich korzysta. Znalezienie potrzebnej informacji wśród 200 tysięcy kartek papieru wydaje się zadaniem niemożliwym. Po zdigitalizowaniu te same dokumenty zajmą 1 TB danych – łatwych do przeszukiwania, analizowania i magazynowania.

Więcej zieleni

Wyprodukowanie każdej tony papieru wymaga ścięcia aż 17 drzew. Dlatego warto ograniczyć korzystanie z tradycyjnej dokumentacji, a posiadane zasoby umieścić w bezpiecznym miejscu, aby przetrwały jak najdłużej. Nasi klienci nie zużywają niepotrzebnie papieru, ponieważ korzystanie z dokumentów w cyfrowej formie jest bardziej ekologiczne i praktyczne.

docflow_digitalizacja_biuro
docflow_digital_archiwum-2
Case study

Digitalizacja krok po kroku

Poznaj szczegóły

Na czym polega nasza praca?

 • Skanujemy

  Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem. Korzystamy ze skanerów, które przetwarzają tysiące stron papieru na godzinę i generują pliki o wysokiej jakości. Parametry skanów dostosowujemy do przetwarzanych dokumentów. Mamy możliwość skanowania w czerni i bieli, kolorze lub skali szarości. Papierowe oryginały porządkujemy i umieszczamy w teczkach archiwizacyjnych.

 • Porządkujemy

  Pliki ze skanami najczęściej wymagają nieznacznych modyfikacji przy pomocy specjalistycznego oprogramowania. Polegają one na poprawie czytelności obrazu, usuwaniu pustych stron i obracaniu niewłaściwie ułożonych stron. Tak przetworzone dokumenty układane są w ramach określonej struktury, aby korzystanie  z nich było jak najbardziej komfortowe.

 • Nadzorujemy

  Masowe skanowanie dokumentów wymaga stosowania procedur kontrolnych, dzięki którym zostaną wyłapane nieczytelne skany. Korzystamy zarówno z mechanizmów automatycznych, jaki i umiejętności przeszkolonych kontrolerów. W efekcie jesteśmy w stanie szybko wykryć ewentualne błędy i ponownie przetworzyć wybrane dokumenty.

Zaufali nam:

 • idea-getin-leasing_sm
 • logo-altus_sm
 • logo-taxcare_sm
 • logo_hoist_sm

Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji zamieszczono w naszej polityce prywatności.

zamknij